Formualrz Promocyjny

Imi? i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równozanczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /index.php on line 758

Nasz zespół

Dyrekcja

Adam Korus
Dyrektor Salonu

tel.: 32 432 84 50
tel. kom.: 32 432 84 50
adam.korus@porscheinterauto.pl

Recepcja

Malwina Kominek
Recepcja

tel.: 32 432 93 00
malwina.kominek@porscheinterauto.pl

Patrycja Bachul
Recepcja

tel.: 32 432 93 00
patrycja.bachul@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Osobowych

Tomasz Nowicki
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 32 432 93 14
tel. kom.: 662 278 434
tomasz.nowicki@porscheinterauto.pl

Agnieszka Korus
Asystent ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 32 432 93 11
tel. kom.: 662 278 439
agnieszka.korus@porscheinterauto.pl

Robert Spyra
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 32 432 93 13
tel. kom.: 602 117 038
robert.spyra@porscheinterauto.pl

Adam Pinoczek
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 32 432 93 17
tel. kom.: 668 466 957
adam.pinoczek@porscheinterauto.pl

Katarzyna Szczepanik
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 32 432 93 05
tel. kom.: 662 278 429
katarzyna.szczepanik@porscheinterauto.pl

Rafał Larysz
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 32 432 93 22
rafal.larysz@porscheinterauto.pl

Patrycja Kloch
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 32 432 93 11
tel. kom.: 662 131 574
patrycja.kloch@porscheinterauto.pl

Marta Ważny
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 32 432 93 15
tel. kom.: 608 539 098
marta.wazny@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Michał Gąszcz
Dyrektor Sprzedaży Samochodów Używanych

Krzysztof Domagała
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 32 432 84 06
tel. kom.: 608 613 290
krzysztof.domagala@porscheinterauto.pl

Artur Jaśkiewicz
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 32 432 94 07
tel. kom.: 660 533 619
artur.jaskiewicz@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Flotowej

Daria Michalak
Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 600 257 929
daria.michalak@porscheinterauto.pl

Artur Nowak
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 600 258 059
artur.nowak@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Dawid Greloch
Kierownik Serwisu

tel.: 32 432 84 70
dawid.greloch@porscheinterauto.pl

Krzysztof Pilawski
Zastępca Kierownika Serwisu

tel.: 32 432 84 70
krzysztof.pilawski@porscheinterauto.pl

Anna Jonderko
Asystentka Serwisu

tel.: 32 432 84 70
anna.jonderko@porscheinterauto.pl

Bogdan Niedbała
Doradca Serwisowy

tel.: 32 432 93 21
bogdan.niedbala@porscheinterauto.pl

Jacek Sobala
Doradca Serwisowy

tel.: 32 432 93 21
jacek.sobala@porscheinterauto.pl

Michał Fudali
Doradca Serwisowy

tel.: 32 432 93 21
tel. kom.: 668 042 075
michal.fudali@porscheinterauto.pl

Jakub Mucha
Doradca Serwisowy

tel.: 32 432 93 21
jakub.mucha@porscheinterauto.pl

Tomasz Obierzyński
Specjalista ds. Gwarancji

tel.: 32 432 93 23
tel. kom.: 662 132 589
tomasz.obierzynski@porscheinterauto.pl

Dział Likwidacji Szkód

Łukasz Smyk
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

tel.: 32 432 84 10
lukasz.smyk@porscheinterauto.pl

Żaneta Lanuszny
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

tel.: 32 432 93 29
zaneta.lanuszny@porscheinterauto.pl

Dział Części i Akcesoriów

Radosław Kudła
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 32 432 93 02
radoslaw.kudla@porscheinterauto.pl

Tomasz Koczy
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 432 93 02
tomasz.koczy@porscheinterauto.pl

Waldemar Lazar
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 432 93 02
waldemar.lazar@porscheinterauto.pl

Danuta Chabrzyk
Specjalista ds. Sprzedaży Programu NORA

tel. kom.: 608 584 965
danuta.chabrzyk@porscheinterauto.pl

Dział Ubezpieczeń

Karolina Śliwka
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 32 43 29 312
tel. kom.: 608 613 340
karolina.sliwka@porscheinterauto.pl

Patrycja Celary
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 32 432 84 64
tel. kom.: 668 007 854
patrycja.celary@porscheinterauto.pl

Marketing i PR

Jolanta Sroga
Specjalista ds. Marketingu

tel.: 32 746 92 50
jolanta.sroga@porscheinterauto.pl

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotycz?ce wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Szanowni Państwo,

informujemy, że salony i serwisy Porsche Inter Auto Polska w okresie świątecznym będą czynne w następujących godzinach:

- w dniu 24 grudnia w godzinach 8:00 -14:00

- w dniu 31 grudnia w godzinach 8:00 -15:00


Przepraszamy za utrudnienia.

schowaj
rozwiń