Formualrz Promocyjny

Imi? i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezb�dne do obs�ugi powy�szego zg�oszenia. Wys�anie formularza jest rownoznaczne z wyra�eniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym rownie� w przys�osci, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzib� przy
ul. Po�czy�skiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocze�nie przyjmuj� do wiadomo�ci, i� przys�uguje mi prawo do wgl�du, wstrzymania przetwarzania oraz usuni�cia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /index.php on line 748
Promocje serwisowe!

Sprawdź ofertę serwisu na sezon letni i ruszaj.

Sprawny układ rozrządu to pewność bezawaryjnej podróży. Postaw na niezawodność i wytrzymałość Oryginalnych części VolkswagenR.

Broszura promocyjna Czerwiec - Wrzesień 2018 (PDF; 2.25MB)

Skontaktuj się z nami

Dział Części i Akcesoriów

Radosław Kudła
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 32 432 93 02
radoslaw.kudla@porscheinterauto.pl

Tomasz Koczy
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 432 93 02
tomasz.koczy@porscheinterauto.pl

Waldemar Lazar
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 432 93 02
waldemar.lazar@porscheinterauto.pl

Danuta Chabrzyk
Specjalista ds. Sprzedaży Programu NORA

tel.: 32 432 93 04
tel. kom.: 608 584 965
danuta.chabrzyk@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Dawid Greloch
Kierownik Serwisu

tel.: 32 432 84 70
dawid.greloch@porscheinterauto.pl

Krzysztof Pilawski
Zastępca Kierownika Serwisu

tel.: 32 432 84 70
krzysztof.pilawski@porscheinterauto.pl

Anna Jonderko
Asystentka Serwisu

tel.: 32 432 84 70
anna.jonderko@porscheinterauto.pl

Tomasz Obierzyński
Doradca Serwisowy

tel.: 32 432 93 23
tel. kom.: 662 132 589
tomasz.obierzynski@porscheinterauto.pl

Mateusz Hodurek
Doradca Serwisowy

tel.: 32 43 293 21
tel. kom.: 668 042 075
mateusz.hodurek@porscheinterauto.pl

Jacek Sobala
Doradca Serwisowy

tel.: 32 432 93 21
jacek.sobala@porscheinterauto.pl

Rafał Larysz
Doradca Serwisowy

tel.: 32 432 93 22
rafal.larysz@porscheinterauto.pl

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotycz?ce wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.